Misyonumuz

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Müşterilerin banyo ve mutfak tezgahlarına yönelik ve lavabolarına yönelik gerçekleştirdiğimiz akrilik tasarım çalışmalarında çığır açmak ve müşterilerin ihtiyaçlarına uygun yanıtlar vermek en önemli birincil misyonumuzdur. Bu nedenle de akrilik tezgah imalatında alanında profesyonel personeller ile çalışmaktayız. Ürünün üretim aşamasından, ulaşım ve nakliyesine, tasarım aşamasından montaj aşamasına kadar en ince ayrıntıları hedefleyerek çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

İsteğe ve ihtiyaca yönelik olarak gerçekleşen akrilik ürün imalatında renk seçeneği ve görünüm güzelliği sağlamaktayız. Bir yaşam alanının, orada yaşayan kişiye ait olarak benimsenmesi için elimizden gelen çalışmayı yapmaktayız. Bunun için de müşteri ile etkileşimin önemli olduğu görüşünü savunmaktayız. Bir malzemenin ne kadar kaliteli olmasının yanında estetik açıdan müşterinin gözüne hitap edebilecek ve onun istediği durumlarda şekillenecek olmasının da önemi bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, güvenilir hizmet ve sonrasında ürünün takibi firmamızın benimsemiş olduğu en önemli misyonlardır. Bu sayede de LG ve Honex marka ürünlerini tam 35 yıldır gururla müşterilerimize en kaliteli şekilde üretmekteyiz. Ayrıca bu ürünlerin çatlak tamir konusunda Ankara servis destek sağlayıcılığı ile de çalışmalarımızı bir ileri boyuta taşımaktayız. Bu sayede ürünün hem montajı hem de bakım ve tamir işlemleri her koşulda sağlanmaktadır.

WhatsApp Destek